Брендобудівництво

Як всі знають, Луганщина перша використала в промоції бренду інновацію Travelbox VR. Так вийшла в Світ брандована коробочка Луганщина.МОЯ, що перетворюється на спеціальний пристрій - VR окуляри завдяки яким можна розгялдати різні типи VR контенту.

261

Проєкт впроваджуватиметься в 4 громадах Луганщини: Білокуракинська, Кремінська, Марківська, Гірська, які є одними з 13 пілотних громад Луганської області, для яких за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру розроблено маркетингові стратегії та бренди.

273

У семи громадах Луганської області (Сєвєродонецька, Попаснянська, Щастинська, Рубіжанська, Кремінська, Троїцька, Білокуракинська) впроваджується проєкт «Підтримка місцевих товаровиробників. Вироблено на Луганщині. Луганщина Моя», 

329

Поки вони чекають на дозвіл, щодо участі в публічних масових заходах та брендових подіях, як-то «Байбак Fest», Етно Фестиваль Єдності, Лабораторії зняття стереотипів та інші. Та не сидять без діла.

575

У Новоайдарському районному Будинку культури 22 лютого 2020 року о 10:30 стартовав зимовий етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest».

766

Сьогодні Святий Миколай завітав до Золотівської філії Попаснянської дитячої школи мистецтв. 

537
← Попередня Наступна → 1 2 3 4
Показані 1-6 з 19