Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини

Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини
Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 0Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 1Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 2Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 3Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 4Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 5Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 6Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 7Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини 8

Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини". Її відвідали більше 30 мешканців нашого села. Враження тільки позитивні, адже бачити знайомі з дитинства пейзажі очима фотохудожників, це справді цікаво і несподівано.

Впродовж всього заходу відбувалося нагородження активних учнів Фотошколи чудовими подарунками — фотокнигами і листівками.Також листівки за своїми вподобаннями могли обрати всі присутні.

Подарували фотокниги і керівникам установ: у Євсузький ліцей, бібліотеку, клуб та будинок культури.Вже у четвер, 02 грудня виставка поїде у клуб на Вершину. Тож, слідкуйте за оголошеннями тут.

Фотовиставка організована у рамках Проєкту «Побачити… Впіймати… Зберегти...»

Проект «Створення фотогалереї природної спадщини Біловодщини» реалізується ГО «Євсуг діє» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

#UNRPP #ЗУРЦ, #Євсугдіє

13:13
1736