Удовіка Олександр Миколайович. Поет, музикант та автор пісень

Олександр Миколайович почав писати пісні та музику з 2014 року. В його піснях відображені трагічні події війни на Донбасі. Композиція присвячена цим подіям «Тиша на Донбасі». В автора також дуже багато ліричних, бардовських, джазових композицій (близько 40), а саме: «У двух берегов», «Осінь», «Літо промчалось», «Любимый город»(пісня про Старобільськ). Аранжуванням пісень автору допомагає Валерій Фомін, студія «Піраміда» з міста Краматорськ Донецької області.

16 березня 2018 року в місті Старобільськ відбувся творчій вечір в рамках проекту «Талановиті люди Старобільщини» «Зустріч біля каміну». На творчому вечері були передставлені нові та уже знайомі мешканцям та гостям Старобільська композиції автора. На святі були також присутні колеги по творчості, які виконали композиції автора.

З того часу неодноразовий учасник усіляких районних заходів, у т.ч., святковому концерті, присвяченому Дню підприємця. Олександр, до того, є засновником та директором ТОВ «Старкон» із визнаною продукцією на багатьох виставках різного рангу. Композиції автора дуже відомі і за межами Луганської області.